فیزیک-شیمی- زیست شناسی- زمین شناسی


گروه آزمایشگاه علوم استان زنجان

تشکر و قدردانیبسمه تعالی""

با سلام

احتراما از همه کارشناسان و مسولین گروه تکنولوژی ادارات آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان بخاطر همکاری صمیمانه و اعزام دانش اموزان جهت شرکت در شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی در هر دو پایه دهم و یازدهم قدردانی و تشکر می نمایم.

از همکاران عزیز که دانش اموزان خود را همراهی نموده بودند و بخصوص همکارانی که از مناطق دور و نزدیک تشریف داشتند نیز تشکر و قدردانی ویژه دارم. بی شک این عزیزان در این مسابقات شرایط سختی داشتند و حتی از خود دانش اموزان بیشتر استرس و نگرانی داشتند چرا که ارامش در لحظات آخر برای دانش اموزان بیشتر نیاز می باشد.

از همه دانش اموزان شرکت کننده در مسابقات هم تشکر و قدر دانی میکنم که در این مسابقات شرکت نموده و خاطره ای دیگر را برای خودشان و همراهان و ما رقم زدند.

از اداره اموزش و پرورش ناحیه 2 بالاخص آقای احمدی و آقای رجبی ، آاقای نظری مدیر پژوهشسرای غضنفریان و سایر دوستانی که در برپزاری مسابقاه همراه و همیار ما بودند تشکر می کنیم.

از داوران گرامی که جزوه بهترین همکاران ما در استان می باشند و همیشه و همواره نه تنها در مسابقات امسال در اکثر مسابقات و کارگاهها و ... بر ما منت میگذارند و بدون هیچ چشمداشتی دست مارا گرفته و ما را همراهی می نمایند تشکر ویژه داشته و از همه آنها سپاسگزاریم.

در نهایت از همکاران واحد تکنولوژی و گروه های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان ، دکتر زنجانی و آاقای لطفی، تشکر میکنم که همیشه همراه گروه های اموزشی بوده و در کمک به انها همیشه پیش قدم می باشند.

لازم بذکر است بخاطر محدود بودن منابع و بودجه و امکانات در اموزش و پرورش ممکن است همه امکانات لازم برای شرکت کنندگان،  همراهان و ... فراهم نشده باشد. هر چند تلاش میکردیم که این مشکلات کمتر شده و به چشم مشاهده نشود. اما همیشه نمیتوان در یک مسابقه یا برنامه همه را راضی نموده و راضی نگهداشت. ولی همه حرفهای شما عزیزان را شنیده و آن را بعنوان یک تجربه در نظر می گیریم و در برنامه های بعدی از آن استفاده خواهیم نمود.

امید است که انتقادات و پیشنهادات سازنده خود برای هر چه بهتر برگزار نمودن اینگونه مسابقات از ما دریغ ننماید و همیشه همراه و همیار ما باشید.

"آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای همه عزیزان داریم"

*گروه آموزشی آزمایشگاه علوم استان*
| تعداد بازدید: 299