فیزیک-شیمی- زیست شناسی- زمین شناسی


گروه آزمایشگاه علوم استان زنجان

نتایج مسابقات آزمایشگاهی پایه یازدهم


نتایج  مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی به شرح ذیل می باشد.

نتایج شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی پایه یازدهم- مرحله استانی


ردیف

نام و نام خانوادگی

ناحیه یا منطقه

نمره عملی

نمره کتبی

جمع نمره

نفرات برگزیده

شیمی

زیست شناسی

فیزیک

زمین شناسی

1

زهرا سلطانی

ابهر

18.5

16.25

17.5

5.75

18.5

76.5

1

2

رویا اسلامی

خدابنده

14.35

17.5

15

9.75

18.75

75.35

2

3

فاطمه جعفری

ابهر

18.5

16.25

17.5

5.75

16.25

74.25

3

4

علی طاهری

ناحیه1

16.1

15.5

16

5

19

71.6

4

5

فاطمه اسماعیلی

ابهر

18.5

16.25

17.5

5.75

13

71

5

6

لیلا ذوالقدری

خدابنده

14.35

17.5

15

9.75

14

70.6

6

7

مهسا بختیاری

خرمدره

16.65

16.25

13.75

1.75

21.5

69.9

7

8

حمیدرضا غریبی

سلطانیه

16.35

15.75

16.25

10

9.75

68.1

8

9

آناهیتا بابایی

ناحیه 2

19.4

14

13.25

2

18

66.25

9

10

مائده محمدی

خدابنده

14.35

17.5

15

9.75

9.25

65.85

10

11

علی رضایی

انگوران

18.4

15.75

12

8

10.75

64.9

11

12

زینب ملکی

خرمدره

16.65

16.25

13.75

1.75

16.25

64.65

12

13

امیررضا طومار خوانی

انگوران

18.4

15.75

12

8

9.25

63.4

13

14

عرفان کلانتری

سلطانیه

16.35

15.75

16.25

10

4.75

63

14

15

زهرا گنج خانلو(حسن)

سجاسرود

17.5

15

14

2.75

12.75

62

15

16

محمد رضا حسنی

سلطانیه

16.35

15.75

16.25

10

3.25

61.6

16

17

پریسا مهدیخانلو

خرمدره

16.65

16.25

13.75

1.75

13

61.4

17

18

نسیم جعفری

ماهنشان

14.5

14.5

19

1.25

12

61.25

18

19

زهرا عسگری

ناحیه 2

19.4

14

13.25

2

12.5

61.15

19

20

نرگس محبی

ناحیه 2

19.4

14

13.25

2

12.25

60.9

20

21

محمد دوست محمدی

انگوران

18.4

15.75

12

8

6.75

60.9

20

22

امیر حسین شفاهی

ناحیه1

16.1

15.5

16

5

8.25

60.85

21

23

پوریا قاسمی

ناحیه1

16.1

15.5

16

5

8.25

60.85

21

24

فاطمه رفیعی

سجاسرود

17.5

15

14

2.75

10.5

59.75

22

25

ماریا قربانی فر

ماهنشان

14.5

14.5

19

1.25

9.75

59

23

26

مهدی امیری

افشار

17.95

10.5

15.5

6

8

57.95

24

27

حامد آقابیگی

افشار

17.95

10.5

15.5

6

4.5

54.45

25

28

مرتضی محمدی

افشار

17.95

10.5

15.5

6

4

53.95

26

29

حدیثه گنجی

ایجرود

18

13

12

3.25

7

53.25

27

30

مریم پارتازیان

ایجرود

18

13

12

3.25

6.5

52.75

28

31

زهرا گنج خانلو(یدالله)

سجاسرود

17.5

15

14

2.75

2.75

52

29

32

نسرین عزیزی

ایجرود

18

13

12

3.25

4

50.25

30

33

نرگس محمدی

طارم

16

16.5

4

2.25

8.5

47.25

31

34

معصومه اسدی

طارم

16

16.5

4

2.25

7

45.75

32

35

هاجر نظری

طارم

16

16.5

4

2.25

5.25

44

33

36

زینب محمدی

زنجانرود

8.65

9

2

1.25

6.5

27.4

34

37

پریسا قره جلو

زنجانرود

8.65

9

2

1.25

4.75

25.65

35

38

کوثر وفا

زنجانرود

8.65

9

2

1.25

2

22.9

36




| تعداد بازدید: 375